Poznaj bliżej firmę SENDOM"

W SAMYM SERCU KASZUB, POŚRODKU NIEZLICZONYCH LASÓW I JEZIOR, JUŻ OD NIESPEŁNA DWÓCH DEKAD DZIAŁA SENDOM - FIRMA, KTÓRA W SPOSÓB DOSKONAŁY POŁĄCZYŁA EKOLOGICZNE MATERIAŁY Z NOWOCZESNYMI ROZWIĄZANIAMI KONSTRUKCYJNYMI. NA SWOIM KONCIE MA JUŻ PONAD 2000 REALIZACJI, ZARÓWNO TYCH KLASYCZNYCH, JAK I MODERNISTYCZNYCH.

CZAS

Własny transport i szybka realizacja! Sendom to producent energooszczędnych domów prefabrykowanych w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej, a to oznacza, że sam montaż budynku trwa około trzech dni! Taki dom to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Przywozi się go na działkę w postaci dużych elementów wykonanych w fabryce, a na placu budowy wykonuje się już tylko szybki montaż, niczym z kultowych klocków Lego. W ciągu kilku tygodni, bez zbędnego zamieszania, brudu i formalności, możesz mieć swój wymarzony dom!

JAKOŚĆ

Od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, aż po budowę domu – doświadczone ekipy fachowców gwarantują najwyższy standard na każdym etapie budowy. Większość elementów domu powstaje w halach produkcyjnych w jednym z najnowocześniejszych centrów obróbki ciesielskiej w Europie, przez co wyróżnia się ponadprzeciętną jakością. Ogromnym atutem jest też własna produkcja półproduktów i wysokiej jakości surowiec z okolicznych tartaków. Codziennie kilkudziesięciu specjalistów zajmuje się produkcją poszczególnych elementów z iście szwajcarsko-kaszubską precyzją. Za całość odpowiedzialne są sprawdzone ekipy monterskie, dekarskie oraz niezawodni elektrycy i hydraulicy. Tutaj nie ma miejsca na błędy.

NIEZALEŻNOŚĆ

Domki sygnowane marką Sendom to inwestycja, która nie wymaga zadłużenia na kilkadziesiąt lat, a do tego korzysta z energii, którą produkuje. Dom wykonany jest w dużej części z lokalnych materiałów organicznych i mineralnych, więc powstaje zgodnie z filozofią #eko. Kupując dom masz pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, o każdej porze roku.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Do budowy domów używane są wyłącznie sprawdzone materiały budowlane. Prefabrykacja odbywa się na najbardziej uznanych urządzeniach w tej dziennie - za linię montażową odpowiada Weinmann, a za maszyny ciesielskie Hundegger. Drewno konstrukcyjne KVH jest sprowadzane ze Szwecji i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, a stolarka otworowa oraz cała galanteria drewniana produkowana jest przez Sendom w kaszubskich tartakach. Reszta to najwyższej klasy produkty od takich marek jak: Isover, Termoorganika, Thermano, Velux, Maco, Fermacell, Teknos, Comap, Zehnder, Panasonic czy Stilo Energy.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66.par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny są cenami brutto PLN. Zawierają podatek VAT od towarów i usług.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU
W CELU REZERWACJI WIZYTY

+48 512 768 060

DANE FIRMY:
SENDOM DOMY DREWNIANE
SP. Z O.O. SP.K.

UL. PARTYZANTÓW 10C
83-430 STARA KISZEWA
NIP: 5911699757

© 2024 SENDOM DOMY DREWNIANE SP. Z O.O. SP.K.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66.par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny są cenami brutto PLN. Zawierają podatek VAT od towarów i usług.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU
W CELU REZERWACJI WIZYTY

+48 512 768 060

DANE FIRMY:
SENDOM DOMY DREWNIANE SP. Z O.O. SP.K.
UL. PARTYZANTÓW 10C
83-430 STARA KISZEWA
NIP 5911699757

© 2022-2024 SENDOM SP. Z O.O. SP.K.